Hledáte pro svůj jedinečný den profesionalitu a jistotu? Chcete perfektní a precizní makeup, který vydrží celý den? Chcete dlouholeté zkušenosti za stále rozumnou cenu?

Svatby jsou mou specializací. Nabízím spolehlivost, ochotu, vstřícnost, přátelský přístup a hlavně perfektní vizáž! Za spokojenost klientky ručím. Je pro mne totiž to nejdůležitější.

 

Ke každé klientce přistupuji individuálně a vždy se jí snažím vyhovět, pokud je to v mé síle. 

Snažím se o maximální a rychlou komunikaci a to jak před zkouškou, tak  během celých Vašich příprav až do Vašeho vysněného dne.

 

 

 

Svatební vizáž není jen o citu pro barvy

 

Připravovat nevěstu na tak důležitou událost v její životě je velice náročná disciplína. Musíte správně pochopit přání nevěsty, představu z fotografie pokud možno nejlépe vystihnout ve 3D, poprat se s chybičkami na kráse. Krátké, řídké nebo poškozené vlasy. Ale také naopak extrémně dlouhé, nepodajné a těžké vlasy.

 

Dalším nelehým úkolem je umět vytvořit, kromě hezké práce, také perfektní výdrž. Líčení nebo účes musí vydržet někdy až 18 hod! 

 V neposlední řadě je také důležité si tzv. ,sednout, po lidské stránce. Neznám nikoho, kdo by ve svůj svatební den chtěl mít vedle sebe někoho, kdo je mu nesympatický a nepříjemný.

Svatební vizážistka navíc také pracuje neustále mimo svoje působiště. Musí být mobilní a na místo příprav musí svůj ,salon, doslova přenést a být vždy perfektně připravena, aby nic nechybělo.

Dobrá vizážistka je také dobrý psycholog. Musí umět nevěstu uklidnit, ujistit ji, že je vše ok a jelikož je nevěstě po boku většinou až do poslední intimní chvíle před obřadem, musí jí umět být oporou.

 

 

 

Možnost zapůjčení svatebních ozdob

 Nabízím možnost zapůjčení vlasových doplňků na vratnou zálohu 200,-

 Můžete vybírat ze spousty druhů ozdob, čelenek, korunek, vlasových dekorací, perliček, zlatých či stříbrných lístků, květinových věnečků, ozdobných pírek a jiné..

Odpadá Vám tak starost se scháněním doplňků vlastních, které pravděbodobně již stejně nikdy nevyužijete :)

                                                                    

 

Dárek

Při objednání mých služeb dostává každá nevěsta svatební dárek v podobě kosmetického balíčku. Je to taštička první pomoci, která se Vám bude během Vašeho Velkého dne určitě hodit :) 

 

 

Co svatební servis zahrnuje

 

Kávička + konzultace Vaší představy ( zhruba 15-20 min )

Zkouška líčení a účesu

 Výběr řas a vlasových ozdob

V den svatby včasný příjezd na Vámi vybrané místo ( celá česká republika )

Asistence během oblíkaní, šněrování, nervozity :)

Kosmetický dárek pro nevěstu 

V případě potřeby druhá zkouška v ceně ( účes nebo líčení )

Profesionální fotografie ze zkoušky 

Možnost úpravy ženicha ( přepudrování, zafixování hairstylingu )

Při větším počtu osob je zařízena výpomoc, kterou beru s sebou ( spolupracuji se šikovnými kolegyněmi s dlouholetou praxí )

Dobrá nálada je při tak krásném a důležitém dni nevěsty samozřejmostí :)

 

 

Cena a výběr svatebních balíčků je uvedena v sekci ,ceník,

 

Co očekávat od zkoušky & jak se připravit na den D ?

                                     
 
 
Je dobré přijít na zkoušku již s nějakou konkrétní představou, úplně nejlépe to vizážistce poslat ještě před zkouškou. Ikdyž s Vámi vizážistka vše probírá a zkouší, je dobré vědět dopředu, co se Vám líbí,jak byste si přála vypadat a jaká jsou Vaše tajná přání. 
 
Vizážistka se na Vás může připravit, už zná Vaše přání, při příchodu už vím, zda Vám tento ,look, půjde či nepůjde a nezdržujeme se zbytečně zbytečnostmi. Rˇešme důležité, čas běží.
 
Zkouška trvá přibližně 3 hod. a odcházíte kompletně nalíčená a učesaná. Je potřeba vyzkoušet výdrž vizáže, proto zkoušky probíhají v dopoledních hodinách, mezi 10 a 11 hod.
 
Pokud Vám zkouška nestačila a přála byste si vyzkoušet něco jiného, je potřeba se objednat na další zkoušku. 
 
Ráda také poradím ohledně vhodné ozdoby do vlasů. Mám k dispozici na zkoušení různé spony, věnečky, ozdobná pírka nebo korunky. Pokud se Vám nějaká ozdoba líbí, můžete si ji hned na zálohu zapůjčit a hned Vám odpadá jedna starost. 
 
 
 

 

Vizáž pro svatební hosty

                                       

 
Je možné nalíčit a učesat také Vaše maminky, družičky, svědkyně, sestry, Vaše malé princezny :) a další svatebčany. 
 
Je však nutné nahlásit přesný počet osob dopředu. Ideálně také s jejich představou. V den svatby je bohužel čas omezen. Pokud daný počet osob není v mé síle upravit, mohu domluvit své kolegyně, které beru s sebou. Pokud tedy mají volno.
 
 
 
 

 

Scháníte také kvalitní fotografku, krásnou kytici či svatební šaty? Z vlastní zkušenosti vřele doporučuji:

Talentovaná fotografka www.evasafrankova.com

Je Vám bližší fotograf-muž? Pak pište na www.ps-photo.cz

Úžasné kytice a velice přátelský přístup www.svatebnirajbarbucha

Nádherné svatební šaty za nádhernou cenu www.elegance.wz.cz