Hledáte pro svůj jedinečný den profesionalitu a jistotu? Chcete perfektní a precizní makeup, který vydrží celý den? Chcete dlouholeté zkušenosti za stále rozumnou cenu?

Svatby jsou mou specializací. Nabízím spolehlivost, ochotu, vstřícnost, přátelský přístup a hlavně perfektní vizáž! Za spokojenost klientky ručím. Je pro mne totiž to nejdůležitější.

 

Ke každé klientce přistupuji individuálně a vždy se jí snažím vyhovět, pokud je to v mé síle. 

Snažím se o maximální a rychlou komunikaci a to jak před zkouškou, tak  během celých Vašich příprav až do Vašeho vysněného dne.

 

 

                                     

 

Svatební vizáž není jen o citu pro barvy

 

Připravovat nevěstu na tak důležitou událost v jejím životě je velice náročná disciplína. Musíte správně pochopit přání nevěsty, představu z fotografie pokud možno nejlépe vystihnout ve 3D, poprat se s chybičkami na kráse. Krátké, řídké nebo poškozené vlasy. Mastná, nebo naopak vysušená pleť. Extrémně dlouhé a těžké vlasy, nebo padající víčko.

 

Dalším nelehým úkolem je umět vytvořit, kromě hezké práce, také perfektní výdrž. Líčení nebo účes musí vydržet někdy až 18 hod! 

 V neposlední řadě je také důležité si tzv. ,sednout, po lidské stránce. Neznám nikoho, kdo by ve svůj svatební den chtěl mít vedle sebe někoho nesympatického, nebo dokonce nepříjemného.

Svatební vizážistka navíc také pracuje neustále mimo svoje působiště. Musí být mobilní a svůj salon doslova přenést na místo příprav. Musí být tedy vždy perfektně připravena.

Dobrá vizážistka je také dobrý psycholog. Musí umět nevěstu uklidnit a  jelikož je nevěstě po boku většinou až do poslední intimní chvíle před obřadem, musí jí umět být oporou.

Proto ke své práci přistupuji s velkým respektem a maximální zodpovědností.

 

 

Možnost zapůjčení svatebních ozdob

 Nabízím možnost zapůjčení vlasových doplňků na vratnou zálohu 250,-

 Můžete vybírat ze spousty druhů ozdob, čelenek, korunek, vlasových dekorací, perliček, zlatých či stříbrných lístků, květinových věnečků, ozdobných pírek a jiné..

Odpadá Vám tak starost se scháněním doplňků vlastních, které pravděbodobně již stejně nikdy nevyužijete :)

                                                                    

 

Dárek

Při objednání mých služeb dostává každá nevěsta svatební dárek v podobě kosmetického balíčku. Je to taštička první pomoci, která se Vám bude během Vašeho Velkého dne určitě hodit :) 

 

 

Co svatební servis zahrnuje

 

Kávička + konzultace Vaší představy ( zhruba 15-20 min )

Zkouška líčení a účesu

 Výběr řas a vlasových ozdob

V den svatby včasný příjezd na Vámi vybrané místo ( celá česká republika )

Asistence během oblíkaní, šněrování, nervozity :)

Kosmetický dárek pro nevěstu 

V případě potřeby druhá zkouška v ceně ( účes nebo líčení )

Profesionální fotografie ze zkoušky 

Možnost úpravy ženicha ( přepudrování, zafixování hairstylingu )

Při větším počtu osob je zařízena výpomoc, kterou beru s sebou ( spolupracuji se šikovnými kolegyněmi s dlouholetou praxí )

Dobrá nálada je při tak krásném a důležitém dni nevěsty samozřejmostí :)

 

 

Cena a výběr svatebních balíčků je uvedena v sekci ,ceník,

 

 

Co očekávat od zkoušky 

 
 
            

              

 
 
 

Nemáte ještě jasnou představu o tom, jak byste ráda vypadala? Nevadí :) Moc ráda Vám poradím, co by Vám nejvíce slušelo. Je však dobré vědět, co se Vám alespoň líbí, nebo co Vám vyloženě vadí. Inspiraci je dobré poslat předem, nezdržujeme se zbytečně hledáním inspirace na zkoušce :)

Zkouška trvá přibližně 3 hod. a odcházíte kompletně nalíčená a učesaná. Je potřeba vyzkoušet výdrž vizáže, proto zkoušky probíhají v dopoledních hodinách, ideálně mezi 10 a 11 hod. 

Pokud Vám zkouška nestačila, nebo byste si přála vyzkoušet něco jiného, je potřeba se objednat na další zkoušku. V jeden den se bohužel více jak jeden komplet nestihne.

 
 

Zkouška vizáže není zkouška šatů

 

 Na zkoušku šatů je vhodné si vzít pomocnici, kamarádku nebo svědkyni, kohokoliv, kdo Vám v tu chvíli poradí, jaké šaty Vám sluší nejvíce. Svatební šaty si domů vzít nemůžeme, takže je to zcela namístě.

Při zkoušce líčení a účesu je to jiné. Je to kreativní činnost, při které vizáž teprve vzniká. Je to podobné, jako kdyby jste si nechala ušít kabát na míru a čekala vedle dámské krejčové, až šaty ušije. Brát tedy rodinné příslušníky na zkoušku vizáže je nejen zbytečné, ale také trošku únavné pro pozorující stranu. Ze své zkušenosti vím, že po dvou hodinách už začne každý koukat na hodinky :)

Domluvte si kamarádku na kávičku,vínečko nebo večeři po zkoušce. Vizáž se ohodnotí a je to bez čekaní :)

 
 

Vizáž pro svatební hosty

 

                                  

 

Je možné nalíčit a učesat také Vaše maminky, babičky, družičky, svědkyně, nebo Vaše malé princezny :) a další svatebčany. 

Je však nutné nahlásit přesný počet osob dopředu. Ideálně také s jejich představou. V den svatby je bohužel čas omezen. Pokud daný počet osob není v mé síle upravit, mohu domluvit své kolegyně, které beru s sebou. 

Nezaručuji však, že mají vždy volno. Doporučuji tedy domluvu a rezervaci asistentky co nejdříve. Pokud Vám dělá vizáž asistentka, moje osobní sleva při kompletech svatebních hostů neplatí.

Cena je jinak stejná, jako bych úkony prováděla já. Náklad navíc může vzniknout pouze při vlastní dopravě druhé vizážistky, kterou si určuje ona dle svého ceníku. Cenu ale mohu zjistit vždy dopředu.

 

 

Scháníte také kvalitní fotografku, krásnou kytici či svatební šaty? Z vlastní zkušenosti vřele doporučuji:

Talentovaná fotografka https://svatebnifotoprovas.cz

Je Vám bližší fotograf-muž? Pak pište na www.ps-photo.cz

Úžasné kytice a velice přátelský přístup www.svatebnirajbarbucha

Nádherné svatební šaty za nádhernou cenu www.elegance.wz.cz