Zkušenosti zákaznic:

Líčení na fotografování

Opravdu jsem nadšená, že jsem měla to štěstí potkat paní Kateřinu a nechat se od ní nalíčit na focení. Je energická, komunikativní, milá, vstřícná a velmi empatická. Makeup byl úžasný, cítila jsem se přirozeně i ve výrazném líčení, které běžně nenosím. Paní Kateřina je člověk s velkým srdcem a ještě větším talentem. Až budu mít jednou svatbu, nikdo jiný nepřipadá v úvahu a určitě paní Katku znovu zkontaktuji:-) Vřele doporučuji všem! A ještě jednou děkuji!

Re: Líčení na fotografování

Vážená Veroniko,

Děkuji za velice potěšující koment. Přesně kvůli těmto slovům mě má práce těší a dává smysl.
Bude mi ctí Vás líčit jako nevěstu!

Obrovská spokojenost - dokonalé líčení i účes

S vizážistkou Kateřinou mám jen tu nejlepší zkušenost. Již na samotné zkoušce byla velmi přátelská a ochotná poradit mi s nejvhodnějším líčením a účesem. V den svatby dorazila včas na domluvené místo a perfektně se postarala nejen o mě, ale i o maminku a svědkyni. Ráda bych ji tedy poděkovala za vytvoření skvělého svatebního líčení i účesu. Díky její profesionalitě vše vydrželo celý den a o nic jsem se nemusela starat. Její služby mohu jen doporučit.

Maximální spokojenost

Kateřina je velmi sympatická žena a skvělá profesionálka. Udělá z každé ženy krásnou modelku :) doporučuji na každou příležitost

Svatební líčení + účes

Šikovné ručičky paní Kateřiny mohu doporučit každé ženě. Je to neskutečný profesionál s laskavým a osobitým přístupem. Určitě jsem jejich služeb nevyužila naposledy.

Wedding in Prague

I was delighted to find such a professional and pleasant makeup artist in Czech republic. I highly recommend. Sarah Feld

Rozhodně doporučuji

Paní Kabriel je nejen milá žena, ale dokáže z vašeho obličeje udělat něco krásného. Vždy jsem s makeupem od paní Kabriel na sto procent spokojená. Opravdu doporučuji.

Spokojenost

Profesionál každým coulem!

Přidat nový příspěvek

Moje milé nevěsty, 
posíláte mi poděkování a fotografie z Vašich svateb a ja Vám za to nesmírně děkuji. Vaše spokojenost je pro mne velice důležitá, dává mi potřebnou energii, pocit, že má práce dává smysl a že moje snaha není zbytečná.
Ty, kteří mi daly také svolení Vaše fotografie publikovat na mých webových stránkách, zde uvádím jako poděkování.
Bylo mi ctí být Vaši vizážistkou na Vašich Top úžasných svatbách! Vy jste úžasné!
Vaše Katka :)