Zkušenosti zákaznic:

Svatební líčení a účes

Děkuji paní Kateřině za dokonalost, preciznost a krásu celého líčení a účesu jako celek. Líčení bylo jemné, přirozeně výrazné, přesně tak jak na svatbu má být. Vydrželo po celý den i večer. Účes byl zdobný, elegantně rozevlátý a jako u líčení vydržel všechny aktivity během svatby. Po celý den jsem se cítila moc hezky, příjemně a krásně jen díky paní Kateřině, která je navíc velmi sympatickou, příjemnou , usměvavou ženou. Která velice dobře poradí jak s makeupem tak jaký účes by byl vhodný. A navíc je dochvilná, přesná a komunikace není žádný problém. Paní Kateřinu mohu jen doporučit a určitě i já sama se k ní ráda někdy vrátím a využiji jejich šikovných rukou na zdobení při nějaké další slavnosti. Děkuji.

Líčení na fotografování

Opravdu jsem nadšená, že jsem měla to štěstí potkat paní Kateřinu a nechat se od ní nalíčit na focení. Je energická, komunikativní, milá, vstřícná a velmi empatická. Makeup byl úžasný, cítila jsem se přirozeně i ve výrazném líčení, které běžně nenosím. Paní Kateřina je člověk s velkým srdcem a ještě větším talentem. Až budu mít jednou svatbu, nikdo jiný nepřipadá v úvahu a určitě paní Katku znovu zkontaktuji:-) Vřele doporučuji všem! A ještě jednou děkuji!

Re: Líčení na fotografování

Vážená Veroniko,

Děkuji za velice potěšující koment. Přesně kvůli těmto slovům mě má práce těší a dává smysl.
Bude mi ctí Vás líčit jako nevěstu!

Obrovská spokojenost - dokonalé líčení i účes

S vizážistkou Kateřinou mám jen tu nejlepší zkušenost. Již na samotné zkoušce byla velmi přátelská a ochotná poradit mi s nejvhodnějším líčením a účesem. V den svatby dorazila včas na domluvené místo a perfektně se postarala nejen o mě, ale i o maminku a svědkyni. Ráda bych ji tedy poděkovala za vytvoření skvělého svatebního líčení i účesu. Díky její profesionalitě vše vydrželo celý den a o nic jsem se nemusela starat. Její služby mohu jen doporučit.

Re: Obrovská spokojenost - dokonalé líčení i účes

Vážená Míšo,
Já Vám velice děkuji za nádherný komentář, bylo mi velkým potěšením Vás poznat!

Maximální spokojenost

Kateřina je velmi sympatická žena a skvělá profesionálka. Udělá z každé ženy krásnou modelku :) doporučuji na každou příležitost

Re: Maximální spokojenost

Vážená Martino,
moc děkuji a jsem velice ráda, že jste byla spokojená. Třeba se v budoucnu ještě někdy potkáme :)

Svatební líčení + účes

Šikovné ručičky paní Kateřiny mohu doporučit každé ženě. Je to neskutečný profesionál s laskavým a osobitým přístupem. Určitě jsem jejich služeb nevyužila naposledy.

Re: Svatební líčení + účes

Vážená Pero,
děkuji za krásný komentář, už se moc těším na příště! :)

Wedding in Prague

I was delighted to find such a professional and pleasant makeup artist in Czech republic. I highly recommend. Sarah Feld

Přidat nový příspěvek

posíláte mi poděkování a fotografie z Vašich svateb a ja Vám za to nesmírně děkuji. 
Vaše spokojenost je pro mne velice důležitá, dává mi potřebnou energii, pocit, že má práce dává smysl a moje snaha není zbytečná.
Zde uvádím pár fotografií jako poděkování.
Bylo mi ctí být Vaši vizážistkou na Vašich Top úžasných svatbách! :)